VÁŠ DÔVERYHODNÝ ONLINE OBCHODNÍK

VÁŠ DÔVERYHODNÝ ONLINE OBCHODNÍK

VÁŠ DÔVERYHODNÝ ONLINE OBCHODNÍK


Profitujte z rastu a poklesu trhov s ETX Capital.

Profitujte z rastu a poklesu trhov s ETX Capital.

Profitujte z rastu a poklesu trhov s ETX Capital.alebo sa PRIHLÁSTE, ak ste už našim klientom

Použiť pre naše

Použiť pre naše

AKTUÁLNE SPREADY A CENY

Všetky zobrazené trhové údaje boli odvodené spoločnosťou Monecor a nie sú vo svojej pôvodnej, nespracovanej podobe.


TraderPro

TraderPro

Vlajková loď ETX Capital, navrhnutá obchodníkmi pre obchodníkov. ETX TraderPro kladie dôraz na jednoduché používanie, plynulú exekúciu príkazov a širokú ponuku produktov - to všetko zabalené v elegantnom modernom dizajne.

S najširšou ponukou produktov doplnenou o všetky potrebné obchodné nástroje platforma ETX TraderPro umožňuje prístup k množstvu trhov a poskytuje možnosť analyzovať trhové údaje pomocou vlastných grafických funkcií a grafov.

Pozrite si viac
MT4

MT4

ETX ponúka populárnu platformu MetaTrader4, ktorá umožňuje otvárať pozície na finančných trhoch pomocou automatických obchodných systémov Expert Advisor (EA).

Ďalšími výhodami platformy ETX MT4 sú možnosť hedgovať obchody, finančná páka až do 200:1* na vybraných forexových produktoch a obchodovanie jedným kliknutím, pri ktorom obchodníci iniciujú svoje obchody jediným kliknutím tlačidla myši.

*výška finančnej páky sa môže meniť v závislosti od trhových podmienok.

Pozrite si viac
Sample Picture

Binary

Vyskúšajte si stále populárnejší obchodný formát na vlastnej koži. Pri tomto dynamickom a strhujúcom spôsobe obchodovania si používatelia môžu vyberať z bohatej ponuky rôznych typov binárnych obchodov vrátane formátu high/low a one-touch.

Vďaka opciám s trvaním od 60 sekúnd do 24 hodín a možnosťou predčasne zatvoriť obchod za určitých okolností výmenou za nižší zisk alebo stratu je platforma jedinečným dôkazom, prečo si binárne obchodovanie získava celosvetovú popularitu.

Pozrite si viac

Prečo nás

Financial Conduct Authority

Autorizovaná a regulovaná

ETX Capital je spoločnosť registrovaná britským úradom Financial Conduct Authority: číslo registrácie pre finančné služby 124721.

Choice

Výber

K dispozícii máte tisíce produktov vrátane indexov, komodít, akcií a menových párov.

Mobility

Mobilita

Zoberte si naše platformy všade so sebou: všetky tri platformy sú dostupné aj pre mobilné zariadenia a tablety s operačnými systémami iOS a Android.

Použiť pre naše

Použiť pre naše