Čo sú binárne opcie


Binárne opcie ponúkajú obchodníkom alternatívny spôsob obchodovania s indexmi, menami, akciami a komoditami za relatívne nízku cenu a s obmedzenými rizikom. Binárne opcie sú derivátové nástroje, čo znamená, že namiesto kupovania futuritných kontraktov obchodníci špekulujú napríklad na posilnenie alebo oslabenie hodnoty cenného papiera počas vopred stanoveného obdobia (opcie high/low), či hodnota produktu prelomí hornú alebo spodnú hranicu stanovenú pred otvorením obchodu (opcie one-touch), alebo ktoré z dvoch aktív bude mať pri exspirácii obchodu vyššiu trhovú cenu (párové opcie, tzv. pairs).

Relatívne jednoduchá povaha obchodovania s binárnymi opciami je lákadlom pre mnohých obchodníkov, pretože sa stačí len rozhodnúť, či sa určitá udalosť stane v stanovenej lehote alebo nie, hoci v niektorých prípadoch majú obchodníci priamo počas obchodu na výber ešte ďalšie možnosti, napríklad obchod predčasne zatvoriť.

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

How_ETX_Binary_Works

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

Na rozdiel od iných foriem obchodovania, pri binárnych opciách poznáte výšku maximálneho potenciálneho zisku alebo straty ešte pred začiatkom obchodu. Je to výhoda napríklad v porovnaní s obchodovaním so štandardnými opciami, pri ktorých obchodníci nedokážu vopred odhadnúť výšku zisku alebo straty, a každý nárast alebo pokles ceny aktíva môže mať výrazný vplyv na konečných výsledok obchodu.

ETX Capital vám umožňuje obchodovať s binárnymi opciami na menové páry, finančné indexy, akcie a komodity.

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Global_Binary_Options

Vďaka svojej rýchlo rastúcej popularite v ostatných rokoch sa binárne opcie stali jedným z najdynamickejšie rastúcich spôsobov obchodovania na svete.


Na rozdiel od obchodovania formou spread bettingu či kontraktov CFD, obchodovanie s binárnymi opciami je povolené aj pre občanov USA, ale spoločnosti sa musia registrovať u americkej komisie SEC, aby mohli túto službu ponúkať občanom USA. To znamená, že mnohí poskytovatelia obchodovania s binárnymi opciami, vrátane ETX Capital, nemôžu ponúkať svoje služby občanom USA. Ale s výnimkou amerických občanov klienti z väčšiny ostatných štátov si môžu u ETX binárny účet otvoriť.


Ak si nie ste istí, či si binárny obchodný účet môžete u ETX Capital otvoriť, viac informácií získate na telefónnom čísle +44 (0) 20 7392 1486 alebo na emailovej adrese newaccounts@etxcapital.co.uk.

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Binary_Laptop

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Platforma ETX Binary je určená špeciálne na binárne obchodovanie a obchodníkom umožňuje otvárať dlhodobé aj krátkodobé obchody. ETX Capital ponúka široký výber binárnych produktov vrátane opcií na komodity, FX páry, indexy a akcie - u nás si určite vyberiete ten „svoj“ sektor.


Binárne opcie nespadajú pod reguláciu Financial Conduct Authority

Použiť pre naše

Použiť pre naše