Devices

ETX Binary


Najnovšia platforma od ETX Capital, ETX Binary, otvára našim klientom vzrušujúci svet binárneho obchodovania so širokou ponukou forexových menových párov, komodít, finančných indexov a akcií vo formáte binárnych opcií. Vo svojej najjednoduchšej podobe dávajú binárne opcie obchodníkom možnosť zvoliť si svoj produkt a rozhodnúť, či sa jeho hodnota v stanovenom časovom limite zvýši alebo zníži. Ak sa rozhodnú správne, dosiahnu zisk. Ak sa zmýlia, utrpia stratu. K dispozícii sú aj formáty s miernymi odlišnosťami. Platforma ETX Binary dáva obchodníkom aj ďalšie extra možnosti vrátane predčasného skončenia obchodu výmenou za nižší zisk alebo miernejšiu stratu. Medzi ďalšie možnosti patrí zdvojnásobenie veľkosti obchodu alebo predĺženie jeho platnosti.

Binárne obchodovanie: Od 30 dní po 60 sekúnd

Tools_of_the_Trade

Binárne obchodovanie: Od 30 dní po 60 sekúnd

ETX Binary prináša široké možnosti nastavenia exspirácie obchodu. Hľadáte dynamické obchodovanie? Naše krátkodobé binárne opcie umožňujú obchodovať s exspiráciou jedna, dve, tri alebo štyri minúty. Môžete zadať obchod a odpočítavať sekundy do jeho zavretia, a pritom pozorovať, ako sa pohybuje medzi ziskom a stratou.


Ak uprednostňujete dlhodobejšie obchody, ETX Binary má pre vás opcie s exspiráciou jeden deň. Bude napríklad hodnota akcií Barclays zajtra vyššia alebo nižšia ako dnes? Rozhodnutie je len na vás.


Vysoký potenciálny zisk, limitované straty


Z povahy binárneho obchodovania vyplýva, že ak prehráte, prídete o celú výšku svojej investície. Ale ak sa trh hýbe vašim smerom a skončí vo váš prospech, máte možnosť získať značný zisk, pretože ETX Binary ponúka potenciálne výplaty vo výške 65 až 100 % pôvodnej investície.