Ako obchodovať s binárnymi opciami


Obchodovanie s binárnymi opciami je relatívne jednoduchý a alternatívny spôsob obchodovania s menami. Keďže obchod vyžaduje od obchodníka, aby predpovedal, ktorá z dvoch možných možných prípadov nastane, jeho jednoduchosť môže byť ideálna pre obchodníkov, ktorí hľadajú priame rozhodnutia.


Keď sta už rozhodli pre obchodovanie s binárnymi opciami, kde začať?


Tu je niekoľko pomôcok:

Koľko kapitálu by som mal do obchodu investovať?

Koľko kapitálu by som mal do obchodu investovať?

Binary_Options_How_Much

Koľko kapitálu by som mal do obchodu investovať?

Toto je často prvé rozhodnutie pred otvorením binárneho obchodu. Obchodovanie s binárnymi opciami vám umožňuje rozhodnúť, koľko kapitálu chcete investovať. Nezabúdajte, že pri každom obchode je lepšie investovať menšiu sumu v porovnaní k celkovému kapitálu na Vašom účte, aby ste na jednom obchode neprerobili príliš veľa a „nevybielili“ si účet, ak sa situácia na trhu náhle obráti proti Vám. Čím viac kapitálu investujete, tým viac môžete získať, ale Vaša strata môže byť takisto väčšia.

Ako si vybrať pozíciu?

Binary_Options_Which_Way

Ako si vybrať pozíciu?

Ďalším krokom je rozhodnúť, či sa cena vášho aktíva počas určeného obdobia zvýši alebo zníži (a ak obchodujete s opciami one-touch, či vzrastie alebo klesne pod určitú hranicu). Každý deň si nájdite čas na získanie informácií o obchodovaných aktívach a odvetviach, ktoré môžu ovplyvniť ich cenu. Presnosť svojich predpovedí pohybov na trhu môžete zvýšiť, ak okrem firemných oznamov a ekonomických správ, ktoré môžu ovplyvniť hodnotu vášho aktíva, budete sledovať aj aktuálne spravodajstvo.

Ako dlho môžem mať obchod otvorený?

Binary_Options_How_Long

Ako dlho môžem mať obchod otvorený?

ETX Capital ponúka krátkodobé aj dlhodobé binárne opcie, aby ste si mohli vybrať ich optimálne trvanie podľa vlastného štýlu obchodovania. Otvorené pozície môžu trvať od 60 sekúnd cez jednu hodinu až po jeden deň podľa toho, čo je pre vás najlepšie. Tí, ktorí obľubujú vzrušenie z krátkodobých obchodov, si môžu vybrať opcie s dĺžkou 60 sekúnd až jedna hodina. Ak preferujete dlhodobejšie obchody, máme pre vás jednodňové opcie.

Obchodníci majú často možnosť zatvoriť obchod ešte pred jeho stanovenou exspiráciou. Niekedy existuje aj opačná možnosť - predĺžiť si obchod a držať pozíciu dlhšie otvorenú.


Použiť pre naše

Použiť pre naše