Čo sú binárne opcie


Binárne možnosti ponúkajú obchodníkom alternatívny spôsob obchodovania s menami za relatívne nízke náklady a s obmedzeným rizikom. Binárne opcie sú deriváty - čo znamená, že skôr než kúpu termínovej zmluvy meny, obchodníci špekulujú napríklad o tom, či sa hodnota páru buď zvýši, alebo zníži v rámci vopred stanoveného časového obdobia (vysoká / nízka, či hodnota produktu porušuje hornú alebo dolnú bariéru určenú pred začiatkom obchodovania (jeden dotyk) alebo ktorý z dvoch aktív má vyššiu trhovú cenu pri vypršaní obchodu (párov).

Relatívne jednoduchá povaha obchodovania s binárnymi opciami je lákadlom pre mnohých obchodníkov, pretože sa stačí len rozhodnúť, či sa určitá udalosť stane v stanovenej lehote alebo nie, hoci v niektorých prípadoch majú obchodníci priamo počas obchodu na výber ešte ďalšie možnosti, napríklad obchod predčasne zatvoriť.

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

How_ETX_Binary_Works

Čím je binárne obchodovanie výnimočné?

Na rozdiel od iných foriem obchodovania, pri binárnych opciách poznáte výšku maximálneho potenciálneho zisku alebo straty ešte pred začiatkom obchodu. Je to výhoda napríklad v porovnaní s obchodovaním so štandardnými opciami, pri ktorých obchodníci nedokážu vopred odhadnúť výšku zisku alebo straty, a každý nárast alebo pokles ceny aktíva môže mať výrazný vplyv na konečných výsledok obchodu.

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Medzinárodné obchodovanie s binárnymi opciami

Global_Binary_Options

Vďaka svojej rýchlo rastúcej popularite v ostatných rokoch sa binárne opcie stali jedným z najdynamickejšie rastúcich spôsobov obchodovania na svete.


Na rozdiel od obchodovania formou spread bettingu či kontraktov CFD, obchodovanie s binárnymi opciami je povolené aj pre občanov USA, ale spoločnosti sa musia registrovať u americkej komisie SEC, aby mohli túto službu ponúkať občanom USA. To znamená, že mnohí poskytovatelia obchodovania s binárnymi opciami, vrátane ETX Capital, nemôžu ponúkať svoje služby občanom USA. Ale s výnimkou amerických občanov klienti z väčšiny ostatných štátov si môžu u ETX binárny účet otvoriť.


Ak si nie ste istí, či si binárny obchodný účet môžete u ETX Capital otvoriť, viac informácií získate na telefónnom čísle +44 (0) 20 7392 1486 alebo na emailovej adrese newaccounts@etxcapital.co.uk.

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Binary_Laptop

Obchodovanie s binárnymi opciami s ETX

Platforma ETX Binary je vytvorená na binárne obchodovanie a umožňuje obchodníkom iniciovať dlhodobé aj krátkodobé obchody. ETX Capital ponúka rad párov FX, vrátane GBP / USD, EUR / USD a EUR / JPY.


Použiť pre naše

Použiť pre naše